čtvrtek 3. listopadu 2011

...že jsi jiná! (2011)

promítám Ti papájový film
na čokoládovou fasádu
máš mandarinkovou náladu
mladík- snad já- Tě jahodově líbá
nikoli pod třešní ten strom je jilm

a všechno zdá se hrozně moc přeslazený
a navíc po vodce je Ti to jedno

raději chceš kousnout do ucha
nechat se vodit po světě
a přitom vědět že jsi jiná

raději chceš políbit tam
kde se o tom nemluví
pojímat božskou tekutinu
a přitom vědět že jsi jiná

raději chceš se pomilovat
bez všech těch milostnejch žvástů
a přitom vědět že jsi jiná
než všechny ty ostatní gazely za plotem

raději na přímo nahlížet do vlastních nadějí
raději vědět že zítra zase Ti dva se svádějí
ale hlavně chci ti říct, že jsi jiná

neděle 21. srpna 2011

Anybody (2011)

I am little bit sad
Little bit over
To fuck you for coin
To fuck Your ass
While you-re anybody
Just for the money?
Far enough experienced
You got it
My little one
You are my honey
Just like anybody

Fuck me once
Fuck me twice
Sure for the MONEY
Sure for the MONEY
And Where is the love?
Asking you
When you are done
With him this ugly guy
Just for a little coin
Your pussy knows it
Your pussy knows money
Your pussy knows them all

It is just pussymachine
It is just pussymachine
It is just pussymachine
Fuck them
Fuck them all
Fuck their money

Please...Please...Please
Stick me in
Make love with me
Yes I know you are whore
But love you
Still love you
Whores i love you all
Just for the money
Love for the money
You know us everybody

sobota 6. srpna 2011

SYBILA

dost na šrot v saky baru včera

všechny své slabosti
zahodím po polštář
oddaný radosti
ve smutku miluji
miluji každou zvlášť
každičkou z bolestí
tak už mě miláčku
tak už mě prašť
abych já pochopil
konečně pochopil
že žijem nad propast
že žijem pro život
který ty chceš
který sis vysnila
jediná byla jsi
jediná SYBILA

středa 3. srpna 2011

Brizolit (2011)

slovo už neznamená nic
a city dávno zmizely ze scény
láska je na pranýři
ta pyká za radost anebo za bolest?
strach hraje hlavní roli
a k tomu mu poklonkuje zášť

a tak se ztrácíme
vlastně už jsme se ztratili
díky době?
nebo díky sami sobě?

jsem negativní
to kvůli tolika pozitivním lidem
snad ani netuší jak bídná ta jejich fasáda je
je jako brizolit a navíc bez cementu

sobota 18. června 2011

Jako já (2011)

jsi jako bílá plachta bez stožáru
jsi jako mladé víno bez poháru
jsi jako tekoucí voda bez koryta
jsi jako tvrz nikdy nedobytá

jsi jako ztracená včela bez úlu
jsi jako zavřený vězeň bez mundůru
jsi jako vážený herec bez potlesku
jsi jako žhavé slunce bez rozbřesku

tak jako dlouhá cesta bez cíle
tak jako velký talent bez píle

kam tedy kráčíš, bláznivá?

jsem jako ty a ty zas jako já
jsme na to stejně oba dva