čtvrtek 24. února 2011

V kundě II.

Až najdu v kundě systém
bude se o mě hovořit jako o člověku bystrém

stane se ze mě kundolog!

středa 23. února 2011

V kundě (2011)

až strčím do kundy hlavu
konečně dostanu se z davu

budu sám a v kundě!

pátek 4. února 2011

Za parohy (2011)

rozevřela jsi mi nohy
briskně ocitám se mezi nimi
oba jsme víceméně vinní
za parohy

někdo více někdo méně
denodenně

rozevřela jsi mi nohy
briskně ocitám se mezi nimi
na podruhé už jsme jiní
do výlohy

někdo je a někdo není
do ženění

sobota 29. ledna 2011

Dva lidi (2011)

jsme jako dva lidi
které nenaučili číst ani psát
ani mluvit ani vidět
jsme jako dva lidi
které komunikace dovedla na okraj trapnosti

tam někde se začínáme bát
bez debat...

strachem bez sebe
jsem jako dva lidi
co ztratili provaz nejen nit
nejen kontakt i když se vidí
častokrát

jsem jako dva lidi co opustila láska
hluší a slepí
jen malý náznak citu nás bodá do duší
které už nikdo neslepí

a nakonec kdo ví?
možná už nejsme lidi
už totiž nejsme hladoví
ani dva
ba ani jeden

jen torsa těl
na které Bůh zapomněl

středa 3. listopadu 2010

Kafe (2010)

tak kampak slečinko?
voject Londýn ze zadu
přes Skotsko?
to bychom si mohli společně vypít
postskorostraightsexuální kafe!!!