Až najdu v kundě systém
bude se o mě hovořit jako o člověku bystrém
stane se ze mě kundolog!
čtvrtek 24. února 2011
středa 23. února 2011
pátek 4. února 2011
Za parohy (2011)
rozevřela jsi mi nohy
briskně ocitám se mezi nimi
oba jsme víceméně vinní
za parohy
někdo více někdo méně
denodenně
rozevřela jsi mi nohy
briskně ocitám se mezi nimi
na podruhé už jsme jiní
do výlohy
někdo je a někdo není
do ženění
briskně ocitám se mezi nimi
oba jsme víceméně vinní
za parohy
někdo více někdo méně
denodenně
rozevřela jsi mi nohy
briskně ocitám se mezi nimi
na podruhé už jsme jiní
do výlohy
někdo je a někdo není
do ženění
sobota 29. ledna 2011
Dva lidi (2011)
jsme jako dva lidi
které nenaučili číst ani psát
ani mluvit ani vidět
jsme jako dva lidi
které komunikace dovedla na okraj trapnosti
tam někde se začínáme bát
bez debat...
strachem bez sebe
jsem jako dva lidi
co ztratili provaz nejen nit
nejen kontakt i když se vidí
častokrát
jsem jako dva lidi co opustila láska
hluší a slepí
jen malý náznak citu nás bodá do duší
které už nikdo neslepí
a nakonec kdo ví?
možná už nejsme lidi
už totiž nejsme hladoví
ani dva
ba ani jeden
jen torsa těl
na které Bůh zapomněl
které nenaučili číst ani psát
ani mluvit ani vidět
jsme jako dva lidi
které komunikace dovedla na okraj trapnosti
tam někde se začínáme bát
bez debat...
strachem bez sebe
jsem jako dva lidi
co ztratili provaz nejen nit
nejen kontakt i když se vidí
častokrát
jsem jako dva lidi co opustila láska
hluší a slepí
jen malý náznak citu nás bodá do duší
které už nikdo neslepí
a nakonec kdo ví?
možná už nejsme lidi
už totiž nejsme hladoví
ani dva
ba ani jeden
jen torsa těl
na které Bůh zapomněl
středa 3. listopadu 2010
Kafe (2010)
tak kampak slečinko?
voject Londýn ze zadu
přes Skotsko?
to bychom si mohli společně vypít
postskorostraightsexuální kafe!!!
voject Londýn ze zadu
přes Skotsko?
to bychom si mohli společně vypít
postskorostraightsexuální kafe!!!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)